ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
19.01.2021 | Кои са следващите стъпки за бърз напредък в областта на изкуствения интелект през 2021 г.?
19.01.2021 | ТД на НАП - София търси изпълнител за ремонт на системи за видеонаблюдение
12.01.2021 | ПАРА представя успехите на България в роботиката и автоматизацията през февруари
12.01.2021 | ИЕЕС търси доставчик на лабораторно оборудване
Внедряването на автоматизирани системи за управление в минната промишленост е необходимист поради големите дълбочини, отдалечеността на мините, както и характерните дейности, свързани с повишен риск. Автоматизираният контрол на технологичните процеси има важна роля и при подобряването на производителността, повишаването на безопасността и избягването на аварийни ситуации.
Статията в новия брой на сп. Инженеринг ревю представя технологиите за мониторинг на електрическото оборудване, мониторинг и отчитане на изходния поток вода от мината, мониторинг и контрол на рудничната вентилация, автоматично управление на водоотлива и др.
Ключови думи: Инженеринг ревю минна промишленост автоматичен контрол
Област: Статии
Мониторинг и контрол на температура
Valve World Expo, Фридрих-Георг Керер: Изложението Valve World Expo притежава голям икономически потенциал
Индустриални IP технологии
Инженеринг ревю инициира Пазарен преглед на честотни задвижвания
Инженеринг ревю представя Избор на честотни задвижвания
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ АВТОМАТИЗАЦИЯТА на специализирания портал Automation-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
© Copyright 2002 - 2020 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.
Други портали от групата IndustryInfo.bg