Automation Bulgaria  
Ехнатон
Ехнатон

Сензорни интерфейси

05.08.2014   |   Начало»Статии
Редактор
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова Редактор
Пепа Петрунова
В зависимост от типа на преносната среда стандартизирани интерфейси се разделят на две групи – жични и безжични, а в зависимост от типа на сигнала - на интерфейси с аналогов, честотен или цифров сигнал на изхода.
 
Статията в новия брой на сп. Инженеринг ревю разглежда особеностите на различните видове сензорни интерфейси и техните приложения. Първата част е посветена на аналоговите и цифровите интерфейси.
     
Източник: Инженеринг ревю

Ключови думи: сензорни интерфейси   сензори  

Област: Статии  

ГЕМАМЕКС
Подобни статии
Ротек
Elmark Automatyka

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ АВТОМАТИЗАЦИЯТА на специализирания портал Automation-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Мехатроникс
Последно от Статии

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  Фирмена публикацияПродуктови офертиБизнесВидео на седмицатаПроектиОбществени поръчки/ТърговеКариериЕкспертноСъбитиятаТехнологииТехнически статии
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...