Automation Bulgaria  
Ехнатон
Ехнатон

НКЖИ избира фирма за изграждане на SCADA система

ДП Национална компания "Железопътна инфраструктура" (НКЖИ) обяви обществена поръчка за модернизация на тягова подстанция Варна с изграждане на система за телеуправление и телесигнализация SCADA с подмяна на гаровите разединители в учасътка Варна-Синдел по първа обособена позиция и доставка на автовишка – по втора.

Предметът на първата обособена позиция включва проектиране на тягова подстанция Варна в съответствие с техническата спецификация, изграждане на система за телеуправление и телесигнализация SCADA, обхващаща всички съоръжения в подстанцията и гаровите разединители в съответните гари и в диспечерски център в Горна Оряховица и др.

Общата прогнозна стойност на поръчката е 10 983 120 лв. без ДДС.
Крайният срок за подаване на заявления за участие 14 октомври т. г.

Допълнителна информация за техническите изисквания и условията за участие в процедурата може да намерите тук.

     
Източник: НКЖИ

Ключови думи: НКЖИ   SCADA   телеуправление   телесигнализация  

ГЕМАМЕКС
Подобни статии
Atics
Ротек
ПАКС Сълюшънс  ADS TEC

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ АВТОМАТИЗАЦИЯТА на специализирания портал Automation-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Мехатроникс
Последно от Обществени поръчки/Търгове

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  Фирмена публикацияПродуктови офертиБизнесВидео на седмицатаТехнологииКариериПредстоящоРеализацииОбществени поръчки/ТърговеПроектиТехнически статииСъбитията
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...