Automation Bulgaria  
Ехнатон
Ехнатон

8 май–Siemens и Филкаб представят новостите в индустриалната автоматизация

Съвместен семинар, организиран от Siemens България, направление Индустриална автоматизация и Филкаб, ще се проведе на 8 май т. г. в Пловдив, в рамките на инициативата TIA Portal Innovation Tour. Събитието ще се състои в централната база на Филкаб в Пловдив на ул. Коматевско шосе 92.

„Семинарът включва технически презентации и демонстрации на живо. В презентационната част ще бъде представена новата инженерингова платформа на Siemens TIA Portal V13, иновации в индустриалната автоматизация, възможности за повишаване на продуктивността на производството, решения и референции в тази област, базирани на TIA (Totally Integrated Automation)”, коментират от Филкаб.

Специално внимание ще бъде отделено на новостите в системите за автоматизация Simatic Logo, S7-1200 v4, S7-1500 v1.5, Safety Integrated.

     
Източник: Филкаб

Ключови думи: Филкаб   TIA Portal   индустриална автоматизация   Siemens България  

Област: Предстоящо  

Robotics-Bulgaria.com

Подобни статии

Atics

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ АВТОМАТИЗАЦИЯТА на специализирания портал Automation-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Последно от Предстоящо
Robotics-Bulgaria.com
IndustryInfo

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  Фирмена публикацияПродуктови офертиПазарБизнесВидео на седмицатаТехнологииОбяви за работаПредстоящоРеализацииОбществени поръчки/ТърговеПроектиСъбитията
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...